Hotel Polom

Hotel Polom se nachází na návsi horské vesnice jménem Rajnochovice. Obec je významné turistické a rekreační místo Hostýnských vrchů. Hotel je rekonstruován v alpském stylu. Součástí hotelu je pivnice 40 míst a restaurace 70 míst. Ubytovací kapacita hotelu je 39 lůžek. Hotel, restaurace i pivnice jsou nekuřácké.


hotelpolom

 

V Hotelu Polom je možnost pořádat oslavy, večírky, svatby, školení, sportovní soustředění a večery s cimbálovou muzikou – individuální ceny po konzultaci na tel. 603 111 987 - majitel hotelu Ing. Jaroslav Novosad

Ubytování

Cena ubytování je 380 Kč/lůžko/noc v hlavní sezonu, tj. červenc, srpen 400 Kč/ noc

Pro větší skupiny osob, nebo při týdenním pobytu poskytujeme individuální ceny.

 

 

Nabízíme ubytování v 15ti pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, koupelnu s vanou, předsíňku, možnost zapůjčení TV. Pokoje jsou vytápěny podlahovým topením a jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem. Přikrývky a polštáře jsou vlněné zn. Merino.

Seznam dostupných pokojů

Pokoj č. 1 3 lůžkový (1x dvojitá postel)
Pokoj č. 2 5 lůžkový (1x dvojitá postel, dvě místnosti)
Pokoj č. 4 4 lůžkový (1x dvojitá postel)
Pokoj č. 5 3 lůžkový (1x dvojitá postel) s balkonem
Pokoj č. 6 2 lůžkový s balkonem
Pokoj č. 7 4 lůžkový (1x dvojitá postel) s balkonem
Pokoj č. 8 2 lůžkový (1x dvojitá postel)
Pokoj č. 9 2 lůžkový (1x dvojitá postel)
Pokoj č. 10 2 lůžkový (1x dvojitá postel)
Pokoj č. 11 2 lůžkový
Pokoj č. 12 3 lůžkový (1x dvojitá postel)
Pokoj č. 13 2 lůžkový
Pokoj č. 14 2 lůžkový (1x dvojitá postel)
Pokoj č. 15 3 lůžkový (1x dvojitá postel)

Stravovánbarí

Pro hosty je k dispozici nekuřácká restaurace a pivnice.

Nabídka pokrmů je formou menu  nebo ze stálého jídelního lístku.

Výsadou restaurace jsou pokrmy především z hovězího masa vlastní produkce ekologické farmy v Rajnochovicích. Maso je z plemen masný simentál, charolais a kříženců s Abrdeen Angus.

Formou menu nabízíme především klasické české pokrmy jako např. guláš, hov. svíčková, španělský ptáček, hovězí stroganoff.

Ze stálého jídelního lístu doporučujeme hovězí steaky z vlastního chovu. Dále nabízíme jídla z vepřového a kuřecího masa, valašské speciality a poctivé polévky ke kterým nabízíme domácí škvarkové pečivo.

V nabídce máme pro vás výborné domácí dezerty vlastní výroby.

Domácí čokoládový dort, karamelový dort, panna cota.

 

Další služby

Ubytovaní hosté mají možnost aktivně se zapojit při zavírání koní do stájí, která jsou situovány za hotelem Polom (5.min od hotelu). Zde Vás můžeme seznámit s koňmi plemene Hafling a Appaloosa. Za hotelem Polom nad pastvinami s koňmi jsou ještě pastviny kde se pase stádo oveček.

Hotel Polom, hostinec Ve Dvoře, koně i ovce vlastní stejný majitel Jaroslav Novosad, čímž můžeme docílit propojení veškerých služeb a činností.

Zemědělskou činnost provozujeme v režimu ekologického zemědělství. V současné době obhospodařujeme 70ha, chováme 38 koní, 100 ovcí a 8 jalovic.

Dále Vám můžeme nabídnout vyjížďky a výuku na horských koních Hafling, výlety bryčkou a masáže.